ONS TEAM


Bij Salden Elektro werken we dagelijks met ruim 30 medewerkers om u de best mogelijke producten en diensten te bieden. Op deze pagina vindt u de contactgegevens van de afdeling groothandel, motorenrevisie, installatie en administratie.

Groothandel

Gebruik zoveel mogelijk ons algemene mailadres van de afdeling verkoop. Uw order wordt dan zo snel mogelijk in behandeling genomen.

verkoop@saldenelektro.nl

Heeft u een vaste contactpersoon bij Salden Elektro? Hieronder vindt u de links naar onze verkopers;

Peter Muijsers > p.muijsers@saldenelektro.nl
Jan van Zwieten > j.vanzwieten@saldenelektro.nl
Michel van Schijndel > m.vanschijndel@saldenelektro.nl
Ron Mangham > r.mangham@saldenelektro.nl
Nico Lemmens > n.lemmens@saldenelektro.nl
Frank Dols > f.dols@saldenelektro.nl


Tijdens kantooruren zijn onze verkopers telefonisch bereikbaar via 046-4851020


Installatie

Wilt u graag een offerte ontvangen voor installatiewerkzaamheden? Neem dan contact op met Han Scheijen (h.scheijen@saldenelektro.nl) of Jo Kerens (j.kerens@saldenelektro.nl)

Heeft u een complex engineeringsvraagstuk? Neem dan contact op met Jan Puts (j.puts@saldenelektro.nl)

Tijdens kantooruren is onze afdeling installatie bereikbaar via 046-4851020.


Motorenrevisie

Heeft u een vraag over het reviseren van motoren of wilt u graag een offerte opvragen? Neem dan contact op met Theo Moling (t.moling@saldenelektro.nl)  

Wanneer u liever telefonisch contact wenst, kunt u tijdens kantooruren contact opnemen via 046-4851020.


Administratie

Indien u vragen heeft over een factuur of betaling, kunt u contact opnemen met de afdeling administratie via administratie@saldenelektro.nl of tijdens kantooruren via 046-4851020.

Aan het laden
Aan het laden